TP T14 G6U5-226V 16/512 W11P
TP T14 G6U5-226V 16/512 W11P
Product details
This product is in stock!
American_expressApple_payClearpayGoogle_payKlarnaMastercardPaypalVisa
SKU: 21QG0078UK Categories: , Brand:
Description
• Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE)/8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Intel Smart Cache
• 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits 45% NTSC 60Hz DBEF5
• 16GB LPDDR5X-8533, MoP Memory
• 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0
• Intel Arc Graphics 130V